Dołącz jako nauczyciel do grupy pasjonatów matematyki!

Wspolpraca

Jesteś pasjonatem matematyki? Lubisz rozwiązywać trudne problemy i pracować w zespole? Cieszy Cię możliwość poznania podobnie myślących ludzi i pracy z nimi nad wspólnym celem? Jeśli tak, to dołącz do zespołu jako nauczyciel.

Poszukiwani są przyjazne, zmotywowane osoby, które chcą wspierać uczniów w nauce matematyki. Twoim głównym zadaniem jako nauczyciela będzie pomaganie innym w pogłębianiu posiadanej już wiedzy. Na początku nie będzie to łatwe, ale gdy już się przyzwyczaisz, stanie się satysfakcjonującym doświadczeniem. Jak możesz dołączyć do grona nauczycieli? Czytaj dalej, aby się dowiedzieć!

Kto jest poszukiwany?

Mamy nadzieję, że nauczyciele z całego świata, którzy są otwarci i gotowi do rozpoczęcia satysfakcjonującego doświadczenia. Jedyne, czego od Ciebie jest oczekiwane, to chęć pomocy uczniom w nauce i gotowość do współpracy z zespołem.

Preferowana jest dobra znajomość języka angielskiego. Jest to ważne dla komunikacji z innymi członkami zespołu, a także dla pomocy uczniom w zrozumieniu tego, co próbujesz im wytłumaczyć. Niezbędny jest także dostęp do komputera i niezawodne łącze internetowe.

Jak się przyłączyć?

Po pierwsze, musisz wypełnić formularz. Upewnij się, że podałeś wszystkie istotne informacje, takie jak imię i nazwisko, adres e-mail i krótki opis swojej osoby. To wystarczy, aby skontaktować się z zespołem.

Następnie Twoje zgłoszenie zostanie przejrzane i wybrani zostaną najlepsi kandydaci. Gdy zespół zdecyduje, kto zostanie jego częścią, zostaniesz o tym powiadomiony e-mailem.

Jeśli zostaniesz wybrany, będziesz musiał przejść krótki test. Ma to na celu upewnienie się, że rozumiesz przekazywane przez nas treści. Na podstawie wyników testu otrzymasz rangę korepetytora. Ranga jest ważna, ponieważ decyduje o wysokości Twojego wynagrodzenia jako korepetytora.

Co otrzymasz w zamian?

Twoje główne korzyści ze współpracy będą następujące:

  • Szansa na rozwinięcie swoich umiejętności i wiedzy z zakresu matematyki i nauczania.
  • Możliwość wprowadzenia zmian w czyimś życiu poprzez pomoc w nauce matematyki.
  • Możliwość regularnego spotykania się z ludźmi o podobnych poglądach, którzy pasjonują się matematyką.
  • Możliwość pracy zdalnej z dowolnego miejsca na świecie.

Warunki współpracy

Warunki współpracy i współdziałania z nami są proste. Po pierwsze, będziesz musiał regularnie i aktywnie komunikować się ze swoją grupą korepetytorów. Upewnij się, że uczniowie rozumieją pojęcia i aktywnie uczestniczą w dyskusji.

Po drugie, należy regularnie aktualizować swoje postępy w nauce, korzystając z Dziennika korepetytora. Dziennik jest miejscem, w którym można zapisywać swoje myśli i uczucia. Pomoże ci to zachować koncentrację i motywację. Wreszcie, upewnij się, że jesteś lojalny wobec zespołu. Oznacza to, że powinieneś być gotów pomagać swoim kolegom, kiedy tylko możesz.

background-shape background-shape background-shape background-shape background-shape background-shape
background-shape background-shape background-shape background-shape background-shape